Сторони трикутника дорівнюють 13 см, 14 см, 15 см. Знайдіть площу трикутника та радіуси вписаного і описаного кіл. допоможіть будь ласка. срооочнооо
- 15.08.2018 00:43
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Площа трикутника:
Знайдемо півпериметр: р = (а+в+с)/2 = (13+14+15)/2 = 21 см.
Тоді см².
Радіус вписаного кола: см.
Радіус описаного кола: см.
- 16.08.2018 03:12