Знайдіть міру суміжних кутів, якщо один з них а) на 25 більший від другого б) міру кута KPM
За ответ 50 балов :3
- 03.08.2018 07:20
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
А) нехай один кут х, тоді другий кут х+25
х+х+25=180
2х=155
х=77,5
Один кут 77,5, другий кут 180-77,5=102,5 градуси.
б) нехай один кут х, другий 3х
х+3х=180
4х=180
х=45
Один кут 45 градусів, другий кут 45*3=135 градусів.
- 04.08.2018 14:03
Х-1 угол,х+25-2 угол
х+х+25=180
2х+25=180
2х=180-25
2х=155
х=155:2
х=77гр30мин-1 угол
77гр30мин+25гр=102гр 30мин
х-1угол,3х-2угол
х+3х=180
4х=180
х=180:4
х=45гр-1 угол
45*3=135гр-2угол
- 05.08.2018 15:48