Знайдіть периметр описаної рівнобічної трапеції, якщо її бічна сторона дорівнює 7см.
- 09.05.2017 04:33
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Описана АВСД трапеція, точка дотику К на АВ, Л- на ВС, М-на СД, Н- на АД, АВ=СД=7, КВ=х=ВЛ, як дотичні, які проведені з однієї точки, АК=АВ-КВ=7-х=АН - як дотичні...., по цій ознаці СМ=х=ЛС, МД=7-х=НД, периметр=АВ+СД=ВЛ+ЛС+АН+НД=7+7+х+х+7-х+7-х=28
- 01.01.1970 00:00