Дано правильну трикутну піраміду, апофема якої дорівнює 12. бічна грань піраміди утворює з основою кут 30°. Знайдіть:
1) висоту піраміди
2) радіус кола, вписаного в основу піраміди
3) сторону основи піраміди
4) площу основи піраміди
5) площу бічної поверхні піраміди та повної поверхні піраміди
6) об'єм піраміди
Очень прошу помочь(
- 04.10.2017 11:22
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Какая мутная задача)
1) высота пирамиды=12/2=6 (как катет против угла 30 градусов)
1/3 высоты основания =v(12^2-6^2)=v(144-36)=v108=6v3
высота основания=6v3*3=18v3
3) сторона основания=18v3*2/v3=36
2) радиус круга вписанного=v3/6*36=6v3
4) площадь основания=v3/4*36^2=324v3
5) площадь боковой поверхности=3*12*36/2=648
площадь полной поверхности=648+324v3
6) объём пирамиды=6*36^2/4v3=1944/v3
хз...на шару решал...может тройку поставят за попытку)))
- 05.10.2017 19:38