Дано трикутник зі сторонами 13,20,21
а)доведіть що даний трикутник гострокутний
б)знайдіть площу трикутника
в)знайдіть найменшу висоту трикутника
- 13.08.2018 03:20
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
21^2=13^2+20^2-2*13*20*cosa520cosa=169+400-441=128cosa=128/520a<90p=(13+20+21)/2=27S=sqrt(27*7*6*14)=sqrt(9*3*7*3*2*2*7)=9*7*2h=2S/a=9*7*4/21=12
- 14.08.2018 01:46