Сторони паралелограма дорівнюють 9 і 19 см. а різниця діагоналей = 2 см.Обчисліть меншу діагональ паралелограма.
- 21.07.2017 22:26
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
X^2+(x+2)^2=2*(9^2+19^2)
x^2+x^2+4x+4=2*(81+361)
2x^2+4x+4=884
2x^2+4x-880=0
D=7056
x1=-22 корень не удовлетворяет условию задачи
х2=20
ответ-20 см
- 22.07.2017 03:46