Помогите пожалуйста очень нужно)))
Задача 1
Один із кутів ромба дорівнює 64 градуси. Знайдіть кути, які утворить сторона ромба з його діагоналями.
Задача 2
Сторона ромба утворює із його діагоналями кути, різниця яких дорівнює 20 градусів. Знайдіть ці кути.
- 18.04.2017 00:40
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1) второй угол ромба=180-64=116
первый угол который сторона ромба составляет с диагональю=64/2=32
второй угол=116/2=58
2) x+y=90
x-y=20
x+y-x+y=90-20
2y=70
y=35 один угол
х=20+35=55 второй
- 19.04.2017 17:32