Кут між діагоналями прямокутника дорівнює 60 градусів , довжина діагоналі 10 см. Знайдіть довжину більшої сторони прямокутника
- 16.08.2017 21:52
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
По теореме косинусов можно найти)
v(5^2+5^2-2*5*5*cos120)=v(25+25-50*(-1/2))=v(50+25)=v75=5v3 см
- 17.08.2017 01:12