РЕШИТЕ ХОТЯ БЫ ЧТО-ТО, НО НУЖНО ВСЁ
1. Прямiй а i б перетинаються у точцi О. Пряма проходить через точку Р. Чи проходить через точку пряма б.
2. Пряма М лежить на вiдрiзку СД. СМ=2 см, МД=5 см,. Знайти СД
3. Промiнь Д проходить мiж сторонами кута АОВ. та утворюе з ними кути 40 градусiв i 50 градусiв. Знайти кут АОВ
4. Трикутник MNP=SKZ. MN= 5 см, NP=12 cм, MP=10 cм, Знайти периметр трикутника skz
- 10.06.2018 10:48
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1)пряма б через точку не проходить
2)тут якась помилка пряма не може лежати на відрізку якщо я зрозуміла правильно то ДС=5+2=7
3)кут АОВ=АОД+ДОВ=90*
4)Рskz=Pmnp=5+12+10=27
- 11.06.2018 00:32