У трикутнику АВС АВ=ВС=2015, кут АВС=36 градусів. Бісектриси АК і СМ перетинаються в точці О. Знайдіть периметр трикутника АМО.
- 21.03.2017 23:31
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Дано :AB = BC =2015 ;
-----------------------------------------------
P(AMO) - ?
P(AMO) =AM+MO+OA =AM+MO+OC =AM+MC=AM+MB =AB =2015.
- 22.03.2017 02:31