Діагоналі рівнобічної трапеції взаємно перпендикулярні .Знайдіть площу ( у см^2) цієї трапеції, якщо її висота 5 см
- 27.09.2018 11:51
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Если в равнобедренной трапеции диагонали перпендикулярны, то высота равна полусумме оснований: h=(a+b)/2
Площадь S=(a+b)/2*h=h²=25 см²
- 28.09.2018 21:54