У паралелограмі АВСD висота ВЕ ділить сторону AD навпіл. Обчислити сторону АВ, якщо периметр паралелограма дорівнює 7, а периметр трикутника АВD дорівнює 5.
- 24.06.2018 07:54
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
2(AB+AD)=7⇒AB+AD=3,5
BЕ_|_AD U AЕ=DЕ⇒BЕ-медиана и высота⇒ΔABD-равнобедренный⇒AB=BD
AB+BD+AD=2AB+AD=5
3,5+AB=5
AB=5-3,5
AB=1,5
- 25.06.2018 14:40