У трикутнику із сторонами 25см і 40см проведено бісектрису кута,
утвореного цими сторонами. Вона ділить третю сторону на відрізки, менший з
яких дорівнює 15см. Обчислити периметр трикутника.
НУЖНА ПОМОЩЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- 27.03.2017 04:23
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
ΔАВС: АВ=25, ВС=40, биссектриса ВК делит сторону АС на отрезки АК=15 и КС.
По свойству биссектрисы АВ/АК=ВС/КС
25/15=40/КС
КС=15*40/25=24
АС=АК+КС=15+24=39
Периметр Равс=АВ+ВС+АС=25+40+39=104
- 28.03.2017 17:19