У трикутнику KMN кут K 80 градусів, кут N 40 градусів, а сторона KN 6 см. Знайти радіус кола описаного навколо трикутника.
- 05.06.2017 02:32
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Угол М=180-80-40=60°
Формула радиуcа круга R=abc/4S=abc/4*(absin ω/2)=c/2sin ω
R=KN/2sin 60=6/2*√3/2=6/√3=2√3
- 06.06.2017 18:25