Бічне ребро правильної чотирикутної піраміди дорівнює 10 см і утворює кут із площиною - 30 град. Знайти площу бічної поверхні.
Пожалуйстаа
- 05.02.2018 10:21
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
SABCD - правильная пирамида
SO - высота
SF=L - апофема
Sбок=1/2*Pосн*L
d=a√2
10=a√2
a=5√2 - сторона квадрата
Pосн=4*5√2=20√2
OF=
по теореме Пифагора
SC=
Sбок=1/2*20√2*2.5√6=25√12=50√3
- 06.02.2018 06:23