З листка жерсті , який має форму прямокутного трикутника необхідно вирізати круг найбільшої площі. Яким має бути радіус цього круга , якщо катети трикутника дорінюють 5м і 12м.
- 05.10.2017 04:50
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Введемо позначенна для простоти
а=5
в=12
тоді знайдем гіпотенузу с за теремою Піфагора
с=13
Найбільший круг- це вписаний в цей трикутник.
Знайдемо радіус його з наступних формул
S=(a+b+c)*r/2
S=(a*b)/2
(5+12+13)*r=5*12
r=2
- 06.10.2017 05:37