У Δ ABC знайдіть ‹B, якщо AB = √3 см, AC =√2см, кут C=60°.
------
Допоможіть!
- 03.03.2017 00:57
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Використаємо теорему синусів:
sinC/AB=sinB/AC
sinB=(AC*sinC)/AB=(√2*1/2)/√3=√2÷2√3=(√2*√3) ÷ (2*√3*√3)=√6/6
Кут В=arcsin(√6/6)
Відповідь: arcsin(√6/6)
- 04.03.2017 06:21