Основи трапеціі АВСD(AD||BC) дорівнюють 9см і 12 см, а діагональ АС діляться точкою перетину діагоналей на відрізки, різницю яких становить 1см. Знайдіть діагональ АС трапеції.
- 09.04.2018 11:57
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
О-точка пересечения диагоналей AC и BD,BC=9см,AD=12см,AO>CO на 1см
ВС || AD⇒
9(CO+1)=12*CO
9CO+9=12CO
12CO-9CO=9
3CO=9
CO=3см
AO=3+1=4см
АС=АО+СО
АС=3+4=7см
- 01.01.1970 00:00