Дві сторони трикутника дорівнють 7м і 9м,а кут між ними дорівнює 60.знайдить третю сторону
- 17.02.2018 22:29
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
7^2 + 9^2 - 2 *7*9 * cos 60 = 49 + 81 - ( 126 * 1/2 ) = 130 - 63 = 67 ...Ответ 67
- 18.02.2018 20:18