Допоможіть, будь ласка, з задачам, ніяк не можу розв'язати їх. 1) Площа прямокутника дорівнює 144 см в квадраті. Знайдіть його сторони, якщо одна з них в 8 разів більша за другу. 2) Площа прямокутника дорівнює 48 см в квадраті. Знайдіть його сторони, якщо їх півсума дорівнює 7 см.
- 22.08.2018 16:42
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
]одна сторона хай буде а
тоді друга 8а
а*8а=144
8=144
a=
друга
---------------------------------------------
одна сторона х, друга у отримаєм систему
х*у=48
(х+у)/2=7
в результаті отримуєм , що сторони дорівнюють 5 і 9
- 23.08.2018 09:33