Довжини сторін паралелограма відносяться,як 3:4,а його периметр=70см.Знайдіть меншу сторону паралелограма.
- 23.02.2017 08:23
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Нехай k коефіціент пропорційності тоді :
2(a+b)=p
2(3k+4k)=70
7k=35
k=5
a=5*3=15(см.)
Відповідь:15(см.)
- 24.02.2017 16:04