Допоможіть будь ласка:Один із кутів прямокутньої трапеції дорівнює 45 градусів.Обчисліть площу цієї трапеції,якщо її основи дорівнюють:2 см і 4 см
- 08.02.2018 04:18
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
Дано: АВСД-трапеція,кут А=90градусів.,кут АДС=45градусів,ВС=2см,ад=4см.
Знайти: S трапецыъ АВСД.
Розв*язання:
Продедемо висоту СК трапецыъ АВСД. Утворився трикутник КСД. з трикутника КСД кут С= 180*-(кут КДС+кут СКД)=180*-(45*+90*)=45*.
Оскільки кут КДС ы кут КСД рівны,то трикутник КСД-рівнобедрений.Отже КС=КД. КД=АД-ВС=4см-2см=2см..
КС=2см.
Sтрапеції=ВС+АД : 2 х СК= 2+4:2 х 2= 6(см²)
- 01.01.1970 00:00