Прямокутний паралелепіпед описаний навколо циліндра радіус основи якого дорівнює 4 см знайдіть обєм циліндра якщо обєм паралелепіпеда дорівнює 32
- 19.08.2017 00:55
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Основа параллелепипеда - квадрат, сторона которого равна 2*4 = 8.
Высота Н = 32/(8²) = 32 / 64 = 0,5.
Объём цилиндра V = S*H = πR²H = π*4²*0.5 =8π = 25.13274 куб. ед.
- 19.08.2017 10:56