У тирикутнику ABC бісектриси ВD i AE кутів В і А перетинаються у точці О.Обчисліть довжину сторони АС якщо АВ=4 см, АО:ОЕ=3:2 та АD:DС=6:7.
- 01.05.2018 05:06
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
В третий раз воспользуемся свойством биссектрисы. Теперь относительно биссектрисы AE: AC/AB=CE/EB, тогда: АС=4*(2/(8/3))=24/8=3 см
- 02.05.2018 09:22