Допоможіть будь ласка ,
Сторона ромба дорівнює 6см , а його площа - 18 см .Знайти найбільший кут ромба .
- 17.07.2018 06:17
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
A-сторона ромба;h-висота;sinα-гострий кут між сторонами.
S=a·h;h=а·sinα;⇒S=a²·sinα;⇒
sinα=S/a²=18/6²=18/36=1/2;⇒α=π/6=30⁰;
β=180⁰-30⁰=150⁰
Відповідь: найбільший кут ромба дорівнює150⁰
- 18.07.2018 22:26