У правильній чотирикутній призмі сторона основ дорівнює 5 см, а площа повної поверхні призми 110 см. Знайдіть висоту
- 10.12.2017 16:55
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
А - сторона основания призмы, h - высота призмы
S = 4ah + 2a²
h = (S-2a²)/4a = (110-2*25)/20 = 3
Ответ: высота 3 см
- 11.12.2017 22:20