Складіть рівняння кола з діаметром АВ А(3, -6), В(-1, 4)
- 22.03.2017 21:10
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
AB=√(-1-3)²+(4+6)²=√(16+100)=√116=2√29⇒R=√29
O(x;y)-центр
x=(3-1)/2=1 y=(-6+4)/2=-1
(x-1)²+(y+1)²=29
- 23.03.2017 12:34