Знайдіть вписаний кут що спирається на дугу яка становить 5 риска дробу 12
- 13.08.2018 01:03
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Риска дробу - /
:D
короч, дивись.
знаходимо сперш градусну міру дуги.
5/12= х/360
х= (5*360)/ 12;
х=150 градусів.
вписаний кут дорівнює половині дуги, на яку спирається.
кут А= 75 градусів
- 14.08.2018 22:27