У рівнобедренному трикутнику висота , проведена до бічної сторони,дорівнює 8см і ділить її на 2 частини ,одна з яких прилегла до вершини рівнобедренного трикутника, дорівнює 6 см. знайти основу трикутника.
- 14.07.2017 18:07
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Найдем сторону √64+36=√100=10
Найдем часть стороны прилегающей к основанию 10-6=4
Найдем основание √64+16=√80=4√5
- 15.07.2017 05:05