Середня лінія рівностороннього трикутника дорівнює 3.5 сантиметрів знайдіть периметр трикутника
- 14.06.2017 04:21
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Середня лінія дорівнює половині сторони, до якої вона паралельна. Тому сторона у 2 рази більша: 3,5 * 2 = 7 (см).
Периметр - сума всіх сторін. Оскільки трикутник рівносторонній, маємо
Р= 3* 7=21 (см).
Отже, периметр 21 см.
- 15.06.2017 04:36