Решение задачи: сторони паралелограму 8√2см і 2 см та утворють кут 45° . знайти меншу діагональ та площу паралелограму
- 14.07.2018 10:51
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
У трикутнику ABD за теоремою косинусів:
BD²=AB²+AD²-2•AB•AD•cosA=4+128-2•2•8√2•√2/2=132-32=100cm
BD=10cm.
Sabcd=AB•AD•sinA=2•8√2•√2/2=16cm²
- 15.07.2018 04:36