Зовнішні кути при двох вершинах трикутника дорівнюють 70 і 150 градусів. Знайти внутрішній кут при третій вешині.
- 19.05.2018 18:46
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Відповідні внутрішні кути при вказаних зовнішніх будуть 110 і 30 градусів (бо сума внутрішнього і зовнішнього кутів = 180 градусів як суміжні кути).
Сума внутрішніх кутів трикутника = 180, тому третій внутрішній кут трикутника буде 180 - (110+30) = 180 - 140 = 40 градусів.
Тоді зовнішній кут до нього буде 180 - 40 = 140 градусів.
- 20.05.2018 03:04