Скласти рівняння сфери з центром у точці (5.-9.-12) яка дотикается до осі ординат
- 06.05.2018 17:58
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
(x-5)²+(y+9)²+(z+12)²=R²
R²=x²+z²=5²+(-12)²=25+144=169 ⇒R=√169=13
(x-5)²+(y+9)²+(z+12)²=13²
- 07.05.2018 18:25