Два кути трапеції -100 і 50 градусів знайдіть інші кути. Допоможіть будь ласка!!!!!!!!!!!
- 22.05.2017 07:17
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Тоді дві інші кути будуть
α = 180 - β=180-50=130 Градусів.
ω = 180 - Ф = 180 - 100=80Градусіс
- 23.05.2017 11:07