Знайдіть площу рівнобедреного трикутника з біяною стороною 10 см, якщо його основа дорівнює 12 см.
- 10.08.2018 10:17
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Дано: АВС - рівнобредрений трикутник, АВ = ВС = 10см, АС = 12см.
Знайти:
Розв'язання
У рівнобедреному трикутнику бічні сторони і кути при основі рівні.
АК = СК = АС/2 = 12/2 = 6см
Тоді з прямокутного трикутника CBK (кут CKB = 90градусів)
За т. Піфагора визначаємо висоту ВК
Знаходимо площу рівнобедреного трикутника АВС
Відповідь: 48 см²
- 11.08.2018 09:46