Знайти площу прямокутника, якщо його діагональ 10 см. і утворює зі стороною кут 30градусів.
- 07.06.2018 11:48
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
ABCD - прямокутник, AC - діагональ, АС =10 см, Кут А = 30 градусів.
Знайти:
Розв'язання:
З прямокутного трикутника АСD (кут ADC = 90градусів). За теоремою Піфагора визначаємо сторони прямокутника
Синус кута A - це відношення протилежного катета до гіпотенузи, тобто:
Косинус кута С - це відношення прилеглого катета, до гіпотенузи, тобто:
Знаходимо прощу прямокутника
Ответ: 25√3 см²
- 08.06.2018 10:33
Диагональ делит прямоугольник на два прямоугольных треугольника с гипотенузой =10 см и углами 30' и 60'. катет противолежащий углу 30' равен половине гипотенузы -5 см. по т. Пиф второй катет = корню кв. из 10 в квадрате -5 в кв. = 5*корень из 3 . S=5*5*кор. из 3= 25* кор из 3
- 09.06.2018 13:47