Знайдіть площю ромба , якщо одна з діагоналей і сторона ромба видповідно доривнюють 6 см і 5 см
- 20.09.2018 20:55
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Нехай ABCD - ромб, діагональ АС = 6см, сторона АВ=5см.
У ромба всі сторони рівні, тобто AB = BC = AD = CD.Діагоналі ромба перетинаються у точці О. АО = ОС = АС/2 = 6/2 = 3см.
З прямокутного трикутника АВО (кут АОВ = 90 градусів). За т. Піфагора визначаємо катет ВО.
Звідси, ВО = DO = 4см, тоді діагональ BD = 2*BO = 2*4=8 см
Знаходимо площу ромба
Відповідь: 24 см²
- 21.09.2018 06:25