Один із суміжних кутів на 10° менший за інший. Знайти градусну міру меншого із суміжних кутів. Відповідь 85°, але чому? Будь ласка, розпишіть все якомога детальніше
- 19.01.2018 02:57
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
Сумма смежных углов 180 градусов, допустим меньший х градусов, тогда больший 180-х, а разница между ними: 180-х-х=10⇒2х=170⇒х=85
- 20.01.2018 01:46
Х-меньший,х+10-больший
х+х+10=180
2х+10=180
2х=180-10
2х=170
х=170Ж2
х=85-меньший угол
- 21.01.2018 16:11