З однієї точки до даної прямої проведені
перпендикуляр і дві похилі. Знайдіть довжину перпендикуляра, якщо довжини
похилих відносяться, як 10 : 17, а їх проекції на дану пряму
дорівнюють 12 см
і 30 см.
Как это решить???
- 26.08.2016 07:05
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Из точки С опущен перпендикуляр СН и наклонные СА и СВ.
СА:СВ=10:17
АН=12 см, ВН=30 см
СА=10х, СВ=17х
СН²=(10х)²-12²=(17х)²-17²
100х²-144=289х²-900
189х²=756
х²=4 ---> x=2>0
CA=10x=20
CH²=400-144=256, CH=16
- 27.08.2016 08:23