Знайти площу прямокутного трикутника один з катетів якого дорівнює 16 см, а довжина медіани, яку проведено до гіпотенузи 10см
- 09.02.2017 16:24
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
знайти площу прямокутного трикутника один з катетів якого дорівнює 16 см, а довжина медіани, яку проведено до гіпотенузи 10см
--------------------------
Медиана проведенная к гипотенузе равна половине гипотенуе (по сойству прямоугольного треугольника)
Гипотенуза=2*10=20
ПО теореме Пифагора второйкатет = √(гипотенуза²-первыйкатет²)=√(400-256)=12
S=1/2*первыйкатет*второйкатет=1/2*12*16=96 cм²
- 01.01.1970 00:00