Довжина
відрізка АВ = 84 см. На відрізку дано точку М, що поділяє його на
два відрізки, причому АМ менший за ВМ у 3 рази.
Знайдіть довжину відрізка ВМ.
- 10.06.2018 08:12
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Нехай АМ буде х, тоді ВМ- 3х.
Маємо рівняння:
3х+х=84
4х=84
х=21 (см.)
Отже ВМ становить 21*3=63(см.)
Відповідь: 63 см.
- 11.06.2018 04:12