Площа повної поверхні конуса 90п, а його твірна більша за радиус основи на 8 см. знайти обєм конуса. Помогите срочно надо(
- 20.05.2017 21:15
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
S=pi*R*(L+R), L=R+8, S=pi*R*(R+8+R), 90pi=pi*R*(2R+8), R в квадрате+4R-45=0, R=(-4+-корень(16+4*45))/2=(-4+-14)/2, R=5, твірна=5+8=13, проводимо висоту конуса, висота=корінь(твірна в квадраті-радіус в квадраті)=корінь(169-25)=12, обєм=1/3рі*радіус в квадраті*висота=1/3*рі*25*12=100рі
- 21.05.2017 18:46