4. Периметр ромба дорівнює 52 см. Більша діагональ ромба утворює зі стороною кут , . Визначте довжину цієї діагоналі.
- 03.05.2018 00:11
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Сторона ромба дорівнює 52/4=13. Нехай половина довжини шуканої діагоналі дорівнює х. Тоді cos(α)=x/13, x=13*cos(α), d=2x=26*cos(α)/
В вашій умові чітко не видно значення кута α, далі порахуйте самі.
Ура!
- 04.05.2018 21:22