Телевізор і відеомагнітофон коштували разом 1800 грн. Після того як телевізор подорожчав на 10%, а відеомагнітофон подешевшав на 10%, вони стали коштувати разом 1840 грн. Знайдіть початкову ціну телевізора.
- 05.08.2018 12:48
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
Предположим, что телевизор стоит Х грн, тогда видеомагнитофон (1800-Х) грн.
После подорожания телевизор стал стоить 1,1Х грн, а магнитофон 0,9(1800-Х) грн или же (1620-0,9Х) грн.
тогда 1,1Х+(1620-0,9Х) =1840
0,2Х+1620=1840
0,2Х=220
Х=1100
Ответ: начальная стоимость телевизора равна 1100 грн.
- 06.08.2018 17:37
Нехай Т -вартість телевізора,а В- вартість відеомагнітофона.
Складаємо рівняння:
Т+В= 1800;
Коли зробити співвідношеннями з відсотками, вийде, що:
1,1*Т + 0,9*В = 1840
1,1*Т + 0,9*(1800-Т) = 1840
1,1*Т + 1620 - 0,9*Т = 1840
0,2*Т = 220
Т = 1100 гривень початкова ціна телевізора.
Відповідь:1100 гривень.
Так само можна взнати і вартість відеомагнітофона:
В = 1800-1100 = 700 грн.
- 07.08.2018 07:01