Гіпотенуза прямокутного трикутника дорівнює 10 см,а один із катетів дорівнюж6 см.Знайдіть площу трикутника?
- 19.12.2017 08:38
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Площа прямойгольного трейгольника дорівнює половині добутку двох катетів.
Знайдемо за теоремою Піфагора катет
ВС(2)=АС(2)+АВ(2)
100=36+АВ(2)
АВ(2)=64 АВ=8
S=АС*АВ=8*6=48
Відповідь:48
- 20.12.2017 12:39