У трикутнику ABC AB=BC, BD і CK- висоти трикутника cos A=.
Знайдіть відношення CK:BD.
- 20.05.2018 01:06
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Трикутник АВС, АВ=ВС, ВД і СК-висоти, ВД=висота=медіана, АД=ДС=1/2АС, АС=2*АД, трикутникАВД прямокутний, АВ=АД/cosA=АД/(3/7)=7АД/3, СК/ВД=(1/АВ)/(1/АС), СК/ВД=АС/АВ, СК/ВД=2АД/(7АД/3)=6/7
- 21.05.2018 18:55