В основі піраміди трикутника зі сторонами 13 ,14,15 Н=10 ,знайти V-?
- 27.03.2018 18:22
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
V = 1/3 * S осн * H
S осн = √р(р-а)(р-b)(p-c)
p - полупериметр р=(a+b+c)/2=21
S=√21(21-13)(21-14)(21-15) = √21*8*7*6=√3*7*2*2*2*7*2*3=3*7*2*2=84
V=1/3 * 84 * 10 = 280
- 28.03.2018 16:02