Дано прямокутний трикутник,у якому гострий кут 60 градусів,а протилежний до нього катет 15см.Знайти невідомий катет та гіпотенузу
- 13.10.2017 10:38
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
трикутник АВС, кутА=60, ВС=15, АС=ВC/tg60=15/корінь3=5*корінь3, кутВ=90-60=30, тоді АВ=2*АС=2*5*корінь3=10*корінь3
- 14.10.2017 02:59