Катети прямокутного трикутника дорівнюють 6 см і 8 см. Знайдіть висоту трикутника, що проведена до гіпотенузи
- 04.11.2016 13:36
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Гипотенуза 10 по теореме Пифагора.
Площадь треугольника
S=a·b/2
S=c·h/2
а·b=c·h
h=a·b|c=6·8|10=4,8 см
- 05.11.2016 21:44