МО-ПЕРПЕНДИКУЛЯР ДО ПЛОЩИНИ КВАДРАТА, У ЯКОМУ о - ТОЧКА ПЕРЕТИНУ ДІАГОНАЛЕЙ, МО - 3 СМ. ЗНАЙДІТЬ ВІДСТАНЬ ВІД ТОЧКИ М ДО СТОРІН КВАДРАТА,ЯКЩО ЙОГО ПЕРИМЕТР ДОРІВНЮЄ 32 СМ
- 02.10.2017 00:01
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Квадрат АВСД, МО-перпендикуляр до АВСД=3, АВ=ВС=СД=АС=периметр/4=32/4=8, проводимо перпендикуляр ОН на АД, ОН=1/2АВ=8/2=4, проводимо МН , МН (згідно теореми про 3 перпендикуляри ) перпендикулярна АД, трикутник МНО прямокутний, МН=корінь(ОН в квадраті+МО в квадраті)=корінь(16+9)=5 - відстань до сторони (для всіх сторін ця відстань буде однаковою)
- 02.10.2017 08:32